Вхідні металеві двері

– Металеві з  ПВХ-накладками, або  в порошковій (полімерні) покрасці.
Металеві з МДФ-накладками пропонуються двох типів:1) для зовнішнього використання,  В першому випадку обов”язково встановлюються накладки  з  вологостійкого МДФ та вкривається пілвками ізраїльської компанії “VINORIT® “, які не підлягають “всиханню” під дією ультрафілоету, що в свою чергу вкупі з невідповідним складом МДФ призводить  до швидкого руйнування декоративної накладки. Досить  часто нечесними  виробниками  пропонується “Віноріт” корейського, китайського та інших “виробництв”. Він значно жорсткіший тактильно, ніж оригінал, та має іншу фактуру, яку споживачеві самостійно важко розпізнати при купівлі, настабільні характеристики. Тривало служать і при цьому гарно  виглядає лише оригінальний продукт “VINORIT®” саме ізраїльського  виробництва, інший ПВХ на вулиці довго служити не буде. Існує комбінований різновид  дверей для вулиці, коли всередині встановлено МФД накладку, а ззовні – стійке полімерне (порошкове) покриття металу в багатьох можливих варіантах кольору.

ВАЖЛИВО: в з”язку з підвищенням останніми роками сонячної інтенсивності, не рекомендуються МДФ накладки з фрезерованими малюнками на дверях незахищених від прямого сонячного  проміння навісами. В такому випадку тільки рівний плаский лист, без “малюнків” на накладках. Для незахищеного від ультрафіолетового випромінювання розташування рекомендуємо  накладки з вологостійкого МДФ, вкритими фарбами для зовнішнього використання . Такі накладки однотонні і безфактурні, не мають вигляд дерева, але стійкі до деформацій.

– Внутрішньопідїздні. Тут вже вологостійкість МДФ та витривалість до УФ-випромінбвання дл плівок  не обов”язкові, тому діапазон  цін нижче, при збереженні якосних  характеристик продукції. Обов”язковими для обох типів є  лише заповнення дверного полотна  дверй мінеральною  ватою – для звуко, та термоізоляції. Пінополістирол мало відповідає покладеним на нього надіям, особливо в контексті звукоізоляції. Не буде зайвим заповнення також корбки дверного  профілю мінватою – з тією ж  ціллю. Окреме питання, цо найсильніше впливає на вартість  будь-яких дверей- це замки. Діапазон цін тут – величезний, зазавичай споживачеві складно розібратись самостійно. Основне правило: ніяких замків/циліндрів з Китаю! Це лотерея: можуть випадково  порацювати навіть  декілька років, але зазвичай ламаються вже за декілька місяців експлуатації. Півбіди, якщо зламаєсться при відчиненій двері, а якщо навпаки? Рекомендуємо починати свій вибір з механізмів  таких виробників:”KALE” (Турція),”Ельбор”, “Гардіан” (Росія), значно дорожчими та ще надійнішими є  замкова продукція фірм ” Mottura”(Італія), “Abloy”(Фінляндія) ,”Mul-T-Lock” (Ізраїль) та багато інших.