(067) 79-55-635
Двері

взнати ціну та подивитись моделі, можна в нашому салоні ЗУБР!

Декілька порад при виборі вхідних дверей!

Вхідні двері потрібно підбирати залежно від типу Вашого приміщення, поставлених задач з енергоефективності, дизайну та інших параметрів, для надійної та довговічної експлутації. Виготовлятися можуть вхідні двері з таких матеріалів: – З”євробрусу” твердих порід дерева, – ПВХ (металопластик) – Металеві з МДФ накладками, або порошковим покриттям. -Для приміщень з інтенсивним рухом пропонуємо вхідну групу з алюмінієвого (“холодного”) типу профілю без терморозриву (для внутрішнього використання), та значно кращі за властивостями двері з “теплого” алюмінієвого профілю, шо має високі конструктивні характеристики в поєднанні з надвисоким опором теплопередачі. – Також можемо поставляти комбіновані дверні/віконні системи Система Kömmerling PremiDoor 88 AluClip з революційною системою, яка поєднала в собі краще від двох світів. З одного боку, це стильні погодостійкі алюмінієві накладки, доступні в широкому асортименті кольорів. З іншого — це профіль із ПВХ, який для багатьох є кращим вибором, завдяки тепло- і звукоізоляційним якостям, а також легкій у догляді поверхні. Основа профілю таких дверей п”яти, чи шести-камерний ПВХ-профіль з інтегрованою ззовні алюмінієвою накладкою, що надає конструкції надзвичайної міцності в поєднанні з енергозберігаючими властивостями кращих ПВХ профілей. До того ж є можливість вибору з декількох сотень варіантів окрасу накладки

– Металеві двері з накладками МДФ: Металеві з МДФ-накладками пропонуються двох типів: 1) Для зовнішнього використання, В першому випадку обов”язково встановлюються накладки з вологостійкого МДФ що вкривається плвками ізраїльської компанії “VINORIT® “, які не підлягають “всиханню” під дією ультрафілоету. Ігнорування цього  при виборі накладок, вкупі з невідповідним складом МДФ, призводить до швидкого руйнування декоративної накладки. Досить часто нечесними виробниками пропонується “Віноріт” корейського, китайського та інших “виробництв”. Він значно жорсткіший тактильно, ніж оригінал, та має іншу фактуру, яку споживачеві самостійно важко розпізнати при купівлі, настабільні характеристики. Тривало служать і при цьому гарно виглядає лише оригінальний продукт “VINORIT®” саме ізраїльського виробництва, інший ПВХ на вулиці довго служити не буде. Існує комбінований різновид дверей для вулиці, коли всередині встановлено МФД накладку, а ззовні – стійке полімерне (порошкове) покриття металу в багатьох варіантах фарби.

2) Внутрішньопідїздні. Тут вже вологостійкість МДФ та витривалість до УФ-випромінювання для плівок не принциові, тому діапазон цін нижче, при збереженні якості і характеристик продукції. Обов”язковими для обох типів є лише заповнення дверного полотна дверй мінеральною ватою – для звуко, та термоізоляції. Пінополістирол мало відповідає покладеним на нього надіям, особливо в контексті звукоізоляції. Не буде зайвим заповнення також корбки дверного профілю мінватою – для підвищення експлуатаційних характеристик виробу в цілму. Окреме питання: що найбільше впливає на вартість будь-яких дверей – це замки. Діапазон цін тут – величезний, зазавичай споживачеві складно розібратись з цим самостійно. Основне правило: мінімум замків/циліндрів сумнівних брендів з Китаю! Це лотерея: можуть випадково попрацювати навіть декілька років, але зазвичай ламаються вже за декілька місяців експлуатації. Півбіди, якщо зламаєсться при відчиненій двері, а якщо навпаки? Рекомендуємо починати свій вибір з механізмів таких виробників:”KALE” (Турція),”Ельбор”, “Гардіан” (Росія), значно дорожчими та ще надійнішими є замкова продукція фірм ” Mottura”(Італія), “Abloy”(Фінляндія) ,”Mul-T-Lock” (Ізраїль) та багато інших.

– Дерев”яні двері для вуличного використання рекомендуємо з клеєного “євробрусу” твердих порід деревини, таких як дуб, бук, ясень. Сосна, ялиця, вільха для вуличного використання малопридатна. Товщина профілю полотна дверей – від 70 мм. і вище, можливі варіанти з тафлями, склопакетами та оздопбенням кованими елементами. Лакування, або покраска пропонується на вибір. Всі типи вищевказаних дверей можуть комплектуватись різноманітними запорними механізмами,такими як замок-рейка, “короткий”центральний замок, комплект під нажимний гарнітур, або з роліковим механізмомм і офісною ручкою, в парі з доводчиком. Плюс додаткові замки за бажанням, окрім основного.

ТІЛЬКИ ЯКІСНА ПРОДУКЦІЯ!

📌 м. Кам’янець-Подільський, вул. Нігинське шосе 63/5 (будинок з вишиванкою).