(067) 79-55-635
Вхідні двері

Великий вибір вхідних дверей, вуличні та квартирні. Під замовлення зробимо індивідуальний дизайн дверей за вашим побажанням і потрібними розмірами. Гарантуємо якість і безпеку вашої оселі. Придбати, дізнатись ціни, подивитись інші моделі, можна в нашому салоні “ЗУБР”.

м. Кам’янець-Подільський, вул. Нігинське шосе 63. Консультація по телефону: 📞 (067) 79-55-635

 

Декілька порад при виборі вхідних дверей!

– Металеві з  ПВХ-накладками, або  в порошковій (полімерні) окрасці. Металеві з МДФ-накладками пропонуються двох типів:1) для зовнішнього використання,  В першому випадку обов’язково встановлюються накладки  з  вологостійкого МДФ та вкривається плівками ізраїльської компанії “VINORIT® “, які не підлягають “всиханню” під дією ультрафіолету, що в свою чергу вкупі з невідповідним складом МДФ призводить  до швидкого руйнування декоративної накладки. Досить  часто нечесними  виробниками  пропонується “Віноріт” корейського, китайського та інших “виробництв”. Він значно жорсткіший тактильно, ніж оригінал, та має іншу фактуру, яку споживачеві самостійно важко розпізнати при купівлі, на стабільні характеристики. Тривало служать і при цьому гарно  виглядає лише оригінальний продукт “VINORIT®” саме ізраїльського  виробництва, інший ПВХ на вулиці довго служити не буде. Існує комбінований різновид  дверей для вулиці, коли всередині встановлено МФД накладку, а ззовні – стійке полімерне (порошкове) покриття металу в багатьох можливих варіантах кольору.

ВАЖЛИВО: в зв’язку з підвищенням останніми роками сонячної інтенсивності, не рекомендуються МДФ накладки з фрезерованими малюнками на дверях незахищених від прямого сонячного  проміння навісами. В такому випадку тільки рівний плаский лист, без “малюнків” на накладках. Для незахищеного від ультрафіолетового випромінювання розташування рекомендуємо  накладки з вологостійкого МДФ, вкритими фарбами для зовнішнього використання . Такі накладки однотонні і без фактурні, не мають вигляд дерева, але стійкі до деформацій.

– Внутрішньопідїздні. Тут вже вологостійкість МДФ та витривалість до УФ-випромінювання для плівок  не обов’язкові, тому діапазон  цін нижче, при збереженні якісних характеристик продукції. Обов’язковими для обох типів є лише заповнення дверного полотна дверей мінеральною ватою – для звуко, та термоізоляції. Пінополістирол мало відповідає покладеним на нього надіям, особливо в контексті звукоізоляції. Не буде зайвим заповнення також коробки дверного профілю мін. ватою – з тією ж  ціллю. Окреме питання, що найсильніше впливає на вартість  будь-яких дверей- це замки. Діапазон цін тут – величезний, зазвичай споживачеві складно розібратись самостійно. Основне правило: ніяких замків/циліндрів з Китаю! Це лотерея: можуть випадково  працювати навіть  декілька років, але зазвичай ламаються вже за декілька місяців експлуатації. Півбіди, якщо зламається при відчиненій двері, а якщо навпаки? Рекомендуємо починати свій вибір з механізмів  таких виробників:”KALE” (Турція),”Ельбор”, значно дорожчими та ще надійнішими є замкова продукція фірм ” Mottura”(Італія), “Abloy”(Фінляндія) ,”Mul-T-Lock” (Ізраїль) та багато інших.

📌 м. Кам’янець-Подільський, вул. Нігинське шосе 63/5 (будинок з вишиванкою).